free amp template
pokoje szczyrk

Pokoje gościnne
w Szczyrku

Przygotowaliśmy dla Państwa 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-osobowych oraz apartament.

Pokoje są nowocześnie wyposażone: telewizor LCD, bezpłatny internet Wi-Fi, balkon, każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem. W odróżnieniu od zgiełku panującego w dużych pensjonatach, u nas ze względu na małą ilość miejsc noclegowych mogą Państwo wypocząć w wyjątkowo kameralnej i spokojnej atmosferze. Atutem naszego Pensjonatu jest położenie zapewniające naszym Gościom atrakcje przez cały rok.

Do dyspozycji Gości ogrzewane, zamykane pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego. Dostępne również suszarki do obuwia z funkcją ozonowania (kaucja zwrotna 100 zł).

Tylko 400 metrów od nowoczesnej kolei linowej na Skrzyczne!
Przystanek darmowego SKIBUSa naprzeciwko!

• Zwierzęta nie są akceptowane.
• W obiekcie mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane.

FERIE ZIMOWE 2024

Noclegi blisko wyciągów

DARMOWY SKIBUS ZATRZYMUJE SIĘ OBOK NAS!

Pokój nr 1

Typu twin (2 pojedyncze łóżka). Znajduje się w północno-zachodnim narożniku budynku. Z okien pokoju rozpościera się widok na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Bezpośrednie wyjście na balkon.

Pokój nr 2

Typu double (z łóżkiem małżeńskim) z widokiem na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Wyjście na balkon.

Pokój nr 3

Typu twin (2 pojedyncze łóżka). Z okien pokoju rozpościera się widok na las i potok Żylica. Siedząc na balkonie o poranku, można usłyszeć piękny śpiew ptaków.

Pokój nr 4

Pokój rodzinny (łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze). Okna pokoju zwrócone są na las. Z balkonu można dostrzec pstrągi pływające wśród kaskad potoku Żylica, nad który zimą schodzą sarny i wiewiórki.

Apartament

W pokoju nr 5, dzięki małżeńskiemu łóżku, dużej rozkładanej sofie oraz pojedynczej kanapie, możemy ugościć aż 5 osób. Z okien pokoju rozciąga się widok na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Siedząc na balkonie, słychać kojący szum potoku Żylica.

ZASADY REZERWACJI :

• Dokonując rezerwacji pokoju, należy wpłacić należność – zadatek w wysokości 50% wartości pobytu.
• Cena noclegu nie zawiera opłaty miejscowej. Należy ją opłacić w dniu przyjazdu.
• Wstępna rezerwacja gwarantowana jest przez okres 3 dni. Po upływie tego terminu, w przypadku nie uiszczenia wpłaty zadatku, rezerwacja ulega anulowaniu. Przy krótkich terminach wskazane jest przesłanie potwierdzenia przelewu.
• Należność za cały pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
• W przypadku wcześniejszego wyjazdu uiszczona należność nie podlega zwrotowi (podstawa prawna: „Ustawa o turystyce” z dn. 4.12.1997 r.).
• Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13:00 i kończy o godz. 10:00 dnia następnego.
• Pokój może być zamieszkały przez nie większą ilość osób niż zgłoszono w rezerwacji. W obiekcie mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane.
• Ze względu na komfort i bezpieczeństwo innych Gości oraz przepisy prawa, na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz e-papierosów (dotyczy również balkonów).
• Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.
• Zachowanie osób przebywających na terenie obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości, właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
• Klucze należy zwrócić osobie upoważnionej w chwili wymeldowania się.
• Wpłata zadatku jest akceptacją ww. warunków.

Zaktualizowano: 25.04.2022

Bar-Kawiarnia BASIA
Bar-Kawiarnia Pensjonat
BASIA

ul. Myśliwska 17A
43-370 Szczyrk
tel. +48 504 109 363