website templates free download
pokoje szczyrk

Pokoje

Przygotowaliśmy dla Państwa 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-osobowych oraz apartament.

Pokoje są nowocześnie wyposażone: TV, internet WiFi, balkon, każdy pokój ma oddzielną łazienkę. W odróżnieniu od zgiełku panującego w dużych pensjonatach, u nas ze względu na małą ilość miejsc noclegowych mogą Państwo wypocząć w wyjątkowo kameralnej i spokojnej atmosferze. Atutem naszego Pensjonatu jest położenie zapewniające naszym Gościom atrakcje przez cały rok.

Do dyspozycji Gości parking, miejsce do grillowania oraz pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego.

Darmowy SKIBUS
zatrzymuje się koło nas!

przystanek REMIZA

Pokój nr 1

Typu twin (2 pojedyncze łózka). Znajduje się w północno-zachodnim narożniku budynku. Z okien pokoju rozpościera się widok na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Bezpośrednie wyjście na balkon.

Pokój nr 2

Typu double (z łóżkiem małżeńskim) z widokiem na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Wyjście na balkon.

Pokój nr 3

Typu twin (dwa pojedyncze łóżka). Z okien pokoju rozpościera się widok na las i potok Żylica. Siedząc na balkonie o poranku, można usłyszeć piękny śpiew ptaków.

Pokój nr 4

Pokój rodzinny (łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze). Okna pokoju zwrócone są na las. Z balkonu można dostrzec pstrągi pływające wśród kaskad potoku Żylica, nad który zimą schodzą sarny i wiewiórki.

Apartament

W pokoju nr 5, dzięki małżeńskiemu łóżku, dużej rozkładanej sofie oraz pojedynczej kanapie, możemy ugościć aż 5 osób. Z okien pokoju rozciąga się widok na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Siedząc na balkonie, słychać kojący szum potoku Żylica.

Kontakt 

Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA
ul. Myśliwska 17A
43-370 Szczyrk
Polska

tel. 504 109 363

Szczyrk noclegi, szczyrk pokoje, pokoje szczyrk, pokoje w szczyrku, noclegi w szczyrku, szczyrk apartament, apartamenty szczyrk, szczyrk apartamenty, szczyrk nocleg, nocleg szczyrk, apartamenty w szczyrku, kwatery szczyrk, nocleg w szczyrku, pokój szczyrk, szczyrk kwatery, narty w szczyrku, szczyrk ferie, szczyrk gondola, mountain resort szczyrk, szczyrk wyciągi, szczyrk wakacje, wypoczynek w górach szczyrk