WAKACJE 2018

Wolne pokoje

free site templates
Mobirise

Pokoje

Przygotowaliśmy dla Państwa 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-osobowych oraz apartament.

Pokoje są nowocześnie wyposażone: TV, internet, balkon, każdy pokój ma oddzielną łazienkę. W odróżnieniu od zgiełku panującego w dużych pensjonatach, u nas ze względu na małą ilość miejsc noclegowych mogą Państwo wypocząć w wyjątkowo kameralnej i spokojnej atmosferze. Atutem naszego Pensjonatu jest położenie zapewniające naszym Gościom atrakcje przez cały rok.

Do dyspozycji Gości parking oraz miejsce do grillowania.

Pokój nr 1

Typu twin (2 pojedyncze łózka). Znajduje się w północno-zachodnim narożniku budynku. Z okien pokoju rozpościera się widok na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Bezpośrednie wyjście na balkon.

Pokój nr 2

Typu double (z łóżkiem małżeńskim) z widokiem na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Wyjście na balkon.

Pokój nr 3

Typu twin (dwa pojedyncze łóżka). Z okien pokoju rozpościera się widok na las i potok Żylica. Siedząc na balkonie o poranku, można usłyszeć piękny śpiew ptaków.

Pokój nr 4

Pokój rodzinny (łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze). Okna pokoju zwrócone są na las. Z balkonu można dostrzec pstrągi pływające wśród kaskad potoku Żylica, nad który zimą schodzą sarny i wiewiórki.

Apartament

W pokoju nr 5, dzięki małżeńskiemu łóżku, dużej rozkładanej sofie oraz pojedynczej kanapie, możemy ugościć aż 5 osób. Z okien pokoju rozciąga się widok na Beskid, masyw Klimczoka oraz pasmo Magury. Siedząc na balkonie, słychać kojący szum potoku Żylica.

Kontakt 

Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA
ul. Myśliwska 17A
43-370 Szczyrk
Polska

tel. 504 109 363

Polub nas na Facebooku!